GALERII: Itaalia rõivabrändi MAX&Co. sügis-talvise kollektsiooni esmaesitlus

GALERII: Itaalia rõivabrändi MAX&Co. sügis-talvise kollektsiooni esmaesitlus

29. september 2017

                   


Kolmapäeval, 27. septembril toimus Viru Keskuse MAX&Co. esinduskaupluses stiilne moeõhtu, kus toimus sügis-talvise kollektsiooni esmaesitlus. Kollektsiooni olid uudistama tulnud tuntud silmapaistvad naised, eesotsas Maia Vahtramäe, Evely Ventsli, Laine Randjärve, Evelyn Sepa, Ingrid Veidenbergi, Anu Lensmenti, Kelly Kipperiga. Seltskonnaga ühinesid ka Eesti tuntuimad moeblogijad Kristjaana Mere, Kätriin Kübar, Inna Kovaljova, Meryl Mägi ja Merilin Taimre ehk Paljas Porgand jt.

Moekollektsiooni esitles Ženja Fokin.


                          

                                              

MAX&Co. on Itaalias sündinud populaarne elustiilibränd, mis on mõeldud igas vanuses naistele, kes armastavad moodi, kuid eelistavad alati stiili. Värskes sügistalvises kollektsioonis kohtab luksuslikke kangaid, vabalt langevaid siluette, lillemustreid, metalselt helklevaid toone, graafilisi triipe ja erksaid värve, mis kokku loovad küllusliku, kuid kantava terviku.

                         

Brändi 2017. aasta kollektsioonide stiiliinspiratsiooniks ning muusaks on alati trendikas Olivia Palermo, kes armastab oma rõivastuses segu klassikalisest joonest, värvidest ja eklektikast, olles inspiratsiooniks naistele üle kogu maailma.
     
MAX&Co. on üle maailma stiilsete naiste seas väga armastatud bränd, kuna võimaldab rõivastuda elegantselt, aga samas kanda riideid lõbusalt, pakkudes laia valikut hooaja trendidest inspireeritud rõivaid ja aksessuaare. Kollektsioonides ühinevad Itaalia kvaliteet, kaasaegsed rõivatehnoloogiaid ning dünaamiline ja oskuslikult detaile rõhutav stiil. MAX&Co. rõivad on alati hästi äratuntavad oma ainulaadsete värvide ja mustrite kombinatsioonide poolest.


                          


1986. aastal loodud MAX&Co. brändi kollektsioonid toodetakse Max Mara Fashion Groupi tehastes. Brändi disainitiimi kuulub üle 20 disaineri, mis lubab kollektsioonide loomisel lähtuda kõige moekamatest trendidest ning põnevaimatest uuendustest kangatehnoloogiate vallas. MAX&Co. brändi müüakse üle 400 müügikohas üle maailma.

MAX&Co. esinduskauplused asuvad Viru Keskuses ja Rocca Al Mare Keskuses.

 

Vaata kogu galeriid SIIT

Fotograaf: Külli Rummel