TRANSPORT 

Denim Dream Eesti e-poest saab pakke tellida Eestisse.

Et tellida kaupa Lätti, vajuta SIIA

Et tellida kaupa Leetu, vajuta SIIA

Kui soovite tellida teistesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse, külastage meie Euroopa e-poodi SIIN

Teil on meie e-poest ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel:

OMNIVA PAKIAUTOMAAT - 2.30€ / Alates 50€ ostust TASUTA

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu. 
Automaadid on avatud 24 tundi ja asuvad tavaliselt erinevate ostukeskuste peauste läheduses.

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT – 2.30€ / Alates 50€ ostust TASUTA

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi ja e-maili teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate siit.

DPD PAKIAUTOMAAT - 2.30€ / Alates 50€ ostust TASUTA


Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Automaadid on avatud 24 tundi ja asuvad tavaliselt erinevate ostukeskuste peauste läheduses.


POSTKONTOR - 2.75€ / Alates 50€ ostust TASUTA 

Tooted jõuavad postkontorisse 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui Tooted jõuavad postkontorisse, saadetakse Teile SMS või kiri infoga, millisest postkontorist Tellimuse kätte saate.

 
OMNIVA KULLER - 3.50€ 

Tooted tuuakse kulleriga Teie valitud aadressile 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

NB!  Palume arvestada, et kampaaniate ajal võib tarneaeg paari tööpäeva võrra pikeneda. 


ÜMBERVAHETAMINE JA TAGASTAMINE

Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Täidetud tagastus/taganemisvorm saata koos tagastatud toodetega Müüjale.

NB! Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega.

Tagastus/taganemisvormi leiab SIIT


Tagastamine on TASUTA ja selleks on 3 võimalust:

1.       Tagastamine pakiautomaadi kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud tagastuskood/pakikood (leiate selle paki saabumise teatest). Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.
  • Omniva puhul saab tooteid tagastada igasse Omniva pakiautomaati- kasutada SMSis olevat tagastuskoodi
  • SmartPosti puhul saab tooteid tagastada igasse Itella pakiautomaati - kasutada sama koodi, millega pakk kätte saadi. NB! Kui saite paki kätte uuest valgest Smartpost pakiautomaadist ning soovite sinna tagastada, palume ühendust võtta Itella Smartpost klienditoega.
  • DPD puhul saab tagastada tooted pakiautomaati aadresskaardiga, mis on pakki kaasa pandud

2.      Tagastamine postkontori kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Teavitage postkontori töötajat, et soovite tagastada Põldma Kaubanduse AS Denim Dream’i e-poe tellimust kullersaadetisena ja saate paki tasuta tagastada. Postkontori kaudu tagastamisel soovitame postkontori töötajale esitada kas esialgne aadresskaart või pakiautomaadist saadud paki puhul SMS - selle alusel teab postkontori töötaja, mis teenusega on esialgne pakk saadetud ning kas antud teenuse puhul on e-poe kulul paki tagastamine lubatud. Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul. NB! Postkontorisse saab tagastada ainult Omnivaga tellitud pakke.

3.      Tagastamine mõne meie kaupluse kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht. Poodide klienditeenindajad saadavad tagastuse edasi e-poodi, kus viiakse läbi ümbervahetamis- või tagastusprotsess. Tagastus jõuab e-poodi 5 tööpäeva jooksul. NB! Tavakaupluses raha ei tagastata.
Kauba ümbervahetamis- või tagastusprotsess viiakse läbi ainult Denim Dreami e-poes.

Tavapoodidest endale asendustoodet kahjuks valida ei saa.

Toote saab ümber vahetada ainult sama toote teise suuruse vastu. Ümbervahetamise korral saadame Teile uue toote vahetult pärast ümbervahetatava kauba kätte saamist.

Rahatagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti, 14 päeva jooksul alates tagastusavalduse  esitamisest. Kui kasutasite ostmiseks mingis ulatuses ka boonusraha, siis tagastatakse ka see Teile nimetatud ajavahemikus. Ostuga teenitud boonusraha võetakse tagastuse korral tagasi.

Toote tagastamise korral tagastatakse kliendile ka tasutud transpordi summa. Osalise tagastamise puhul tagastatakse ka transporditasu osaliselt.

Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Tagastada ei saa pesu ja avatud pakendiga kosmeetikat ning parfüüme. 

Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.